• کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق و آزمایشگاهی بر اساس استاندارد ISO/IEC 17025
  • اعزام تیم های کارشناسی مجرب به سایت مشتری(کارخانجات، آزمایشگاه ها…) جهت کالیبراسیون تجهیزات حساس وغیر قابل جابه جایی
  • برگزاری دوره های آموزشی در زمینه کالیبراسیون
  • فروش تجهیزات کنترل-ابزار دقیق به همراه گواهینامه کالیبراسیون
  • ارائه خدمات کالیبراسیون و اندازه ‌گیری کلیه کمیت‌های الکتریکی، مکانیکی، شیمیایی و آنالیز دستگاهی ، ابعادی، سرعت سنجی، جرم و حجم، نیرو، گشتاور، فشار، فلو، سختی، دما، رطوبت، گاز سنجی،دبی سنجی، اپتیک، نورسنجی و آزمون انواع هودهای شیمیایی و میکروبی
  • ارائه گسترده‌ ترین شبکه خدمات کالیبراسیون در سایت مشتری در سراسر کشور
 کالیبراسیون تجهیزات در آزمایشگاه تنظیم و در سایت مشتری

شرکت خدمات صنعتی ابزار دقیق تنظیم از سال ۱۳۸۰ با هدف ارائه خدمات کالیبراسیون در شهر تهران فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر در زمینه کالیبراسیون، تعمیرات و آموزش آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد. آزمایشگاه کالیبراسیون تنظیم از با سابقه ترین مراکز کالیبراسیون در ایران است که با بهره گیری از پرسنل متخصص و استفاده از به روزترین تجهیزات اندازه گیری توانسته پس از سال ها فعالیت همچنان در صدر بهترین آزمایشگاه های کشور فعالیت کند.

ارتباط با مشتریان

از آنجا که کالیبراسیون یکی از فرآیندهای الزامی و تاثیرگذار در جریان فعالیت های صنعتی و تولیدی است ما باور داریم که هیچ نیازی به خدمات کالیبراسیون در سطح کشور نباید بدون پاسخ باقی بماند. با این حال خارج کردن دستگاه و ابزار از سرویس و ارسال برای کالیبراسیون همواره یکی از معضلات و نگرانی های فعالین عرصه صنعت بوده است، آزمایشگاه کالیبراسیون تنظیم به پشتوانه توان علمی و عملیاتی دارای تجربه ای منحصر به فرد در امر کالیبراسیون در سایت مشتری می باشد و این مشکل را تا حد زیادی برطرف نموده است. ما متعهد می شویم با تمرکز بر روی آموزش نیروی انسانی و بهره‌ گیری از تجربه کارشناسان و متخصصین آموزش ‌دیده و مجرب، و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ‌ترین دستگاه‌ها و استانداردهای مرجع، نوآوری و بهبود مستمر در روش‌ها و دستورالعمل‌های کالیبراسیون ،مطابق با آخرین پژوهش‌ها و استانداردها در جهان بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم.

گواهینامه و تاییدیه ها

این آزمایشگاه توسط نهادهای اعتباردهی مرتبا ارزیابی می گردد و خدمات این شرکت مطابق با الزامات استاندارد ISO/IEC17025 می باشد. همچنین این آزمایشگاه علاوه بر تایید صلاحیت از سازمان ملی استاندارد ایران مفتخر به اخذ گواهینامه از اداره نظارت بر صادرات مبادلات نفتی نیز می باشد و به عنوان آزمایشگاه مرجع پرایمری در زمینه اندازه گیری جریان سیالات در ایران است.

 • دارای پروانه نظام تایید صلاحیت ایران NACI/LAB/108

 • گواهینامه تایید صلاحیت ۱۷۰۲۵ از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران ( ISIRI-ISO/IEC17025:2017)

 • تاییدیه از سوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در زمینه کالیبراسیون مستر میترهای CNG

 • دارای تاییدیه آموزش از سازمان ملی استاندارد ایران در زمینه آموزش دوره های تدوین استاندارد، سیستم های مدیریت کیفیت، تکنیک های کیفیت و فنی مهندسی در رشته اوزان و مقیاس ها

درخواست لیست قیمت

مشتری گرامی لطفا جهت دریافت تعرفه خدمات کالیبراسیون آزمایشگاه های شرکت تنظیم لیست تجهیزات خود را ارسال فرمائید.