شرکت  تنظیم با هدف ارائه خدمات کالیبراسیون در سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را آغاز نمود این شرکت مفتخر است که دارنده یکی از قدیمی ترین و مجهزترین مجموعه آزمایشگاه های کالیبراسیون و آزمون را در سطح تهران میباشد.
با توجه به گسترش سیاستهای صنایع و گرایش سازمانها به اخذ استانداردهای مدیریت کیفیت مجموعه آزمایشگاه های تنظیم به پشتوانه توان علمی و عملیاتی دارای تجربه ای منحصر بفرد در زمینه ارائه خدمات با سازمانها میباشد .تعهد این شرکت با تمرکز بروی گردآوری کارشناسان مجرب ،کاردان و متخصص و همچنین با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و استانداردهای مرجع و به روز دنیا در زمینه کالیبراسیون مطابق با آخرین پژوهش ها و استانداردهای ملی و بین المللی است .
این مجموعه با سابقه اجرایی بیش از ۲۲ سال در خصوص خدمات کالیبراسیون امکان ارائه این خدمات در سایت مشتری را نیز دارا میباشد که این مهم در جهت تسریع در وقت و انرژی بهینه برای سازمانها و نهاده ها در امر اندازه گیری تجهیزات در سریع ترین زمان و با بهترین تجهیزات را میسر میسازد.این شرکت با سابقه درخشان در جهت رفع نیازهای کالیببراسیون ،تامین تجهیزات فنی و مهندسی ،تجهیز آزمایشگاه ها و مشاوره با بسیاری از سازمانهای دولتی و خصوصی من جمله صنایع علوم پزشکی –سازمان انتقال خون کل کشور-صنایع نفت و گاز-صنایع پتروشیمی –صنایع فولاد -صنایع غذایی –صنایع خودرو سازی –صنایع سیمان –صنایع سیم و کابل سازی-صنایع رنگ و ….را دارا میباشد.
واحد اداری و صدور گواهینامه در این شرکت با بهره گیری از جدیدترین و بروزترین و دقیق ترین نرم افزارها و سخت افزارها در جهت ارائه گواهینامه های کالیبراسیون به صورت جامع و کامل فعالیت داشته و همچنین دارای بخش پشتیبانی در خصوص رفع مشکلات و سوالات مطرح شده در زمینه گواهینامه های کالیبراسیون و سوالات فنی به مشتریان خود میباشد.

شرکت خدمات صنعتی ابزار دقیق تنظیم از سال ۱۳۸۰ با هدف ارائه خدمات کالیبراسیون در شهر تهران فعالیت خود را آغاز کرده است و در حال حاضر در زمینه کالیبراسیون، تعمیرات و آموزش آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد. آزمایشگاه کالیبراسیون تنظیم از با سابقه ترین مراکز کالیبراسیون در ایران است که با بهره گیری از پرسنل متخصص و استفاده از به روزترین تجهیزات اندازه گیری توانسته پس از سال ها فعالیت همچنان در صدر بهترین آزمایشگاه های کشور فعالیت کند.

ارتباط با مشتریان

از آنجا که کالیبراسیون یکی از فرآیندهای الزامی و تاثیرگذار در جریان فعالیت های صنعتی و تولیدی است ما باور داریم که هیچ نیازی به خدمات کالیبراسیون در سطح کشور نباید بدون پاسخ باقی بماند. با این حال خارج کردن دستگاه و ابزار از سرویس و ارسال برای کالیبراسیون همواره یکی از معضلات و نگرانی های فعالین عرصه صنعت بوده است، آزمایشگاه کالیبراسیون تنظیم به پشتوانه توان علمی و عملیاتی دارای تجربه ای منحصر به فرد در امر کالیبراسیون در سایت مشتری می باشد و این مشکل را تا حد زیادی برطرف نموده است. ما متعهد می شویم با تمرکز بر روی آموزش نیروی انسانی و بهره‌ گیری از تجربه کارشناسان و متخصصین آموزش ‌دیده و مجرب، و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ‌ترین دستگاه‌ها و استانداردهای مرجع، نوآوری و بهبود مستمر در روش‌ها و دستورالعمل‌های کالیبراسیون ،مطابق با آخرین پژوهش‌ها و استانداردها در جهان بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم.

گواهینامه و تاییدیه ها

این آزمایشگاه توسط نهادهای اعتباردهی مرتبا ارزیابی می گردد و خدمات این شرکت مطابق با الزامات استاندارد ISO/IEC17025 می باشد. همچنین این آزمایشگاه علاوه بر تایید صلاحیت از سازمان ملی استاندارد ایران مفتخر به اخذ گواهینامه از اداره نظارت بر صادرات مبادلات نفتی نیز می باشد و به عنوان آزمایشگاه مرجع پرایمری در زمینه اندازه گیری جریان سیالات در ایران است.

  • دارای پروانه نظام تایید صلاحیت ایران NACI/LAB/108

  • گواهینامه تایید صلاحیت ۱۷۰۲۵ از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران ( ISIRI-ISO/IEC17025:2017)

  • تاییدیه از سوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در زمینه کالیبراسیون مستر میترهای CNG

  • دارای تاییدیه آموزش از سازمان ملی استاندارد ایران در زمینه آموزش دوره های تدوین استاندارد، سیستم های مدیریت کیفیت، تکنیک های کیفیت و فنی مهندسی در رشته اوزان و مقیاس ها

لیست برخی از مشتریان شرکت تنظیم

سازمان انتقال خون ایران، شرکت بهره برداری مترو تهران، پژوهشگاه رویان، شرکت پالایش و پژوهش خون تهران،شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، مجتمع گاز پارس جنوبی، شرکت نفت پاسارگاد، نیروگاه سد سیاه بیشه، شرکت ملی گاز همدان، شرکت نفت ایرانول، شرکت هنکل پاک وش، کارخانجات شیر پاستوریزه پگاه( تهران، گلستان، کرمان…)، لبنیات پاک، پاکسان، شرکت آبسال، شرکت پویا چوب، شرکت میان کاله، شرکت کیمیا دارو، رنگ مکث، اداره کل آزمایشگاه های کنترل غذا و دارو، سازمان منطقه آزاد کیش، داروسازی خوارزمی، شرکت فولاد مبارکه، شرکت البرز دارو، سینجر گاز، مرکز تحقیقات انستیتوپاستور ایران، صنایع لاستیک، تام ایران خودرو، شرکت داروسازی باریج اسانس، بهران موتور گلپایگان، شرکت دلپذیر، بیمارستان محک، صنایع سیم و کابل مشهد، تک ماکارون، زر ماکارون، شرکت کاله، سیمان تهران، سیمان فیروزکوه، دانشگاه الزهرا، آذر باطری، شرکت هواپیمایی ماهان، شرکت آماده لذیذ و…

درخواست لیست قیمت

مشتری گرامی لطفا جهت دریافت تعرفه خدمات کالیبراسیون آزمایشگاه های شرکت تنظیم لیست تجهیزات خود را ارسال فرمائید.